telefon

Pronájem půdy

Vlastníte pozemky v okolí obce Lipoltice, Choltice, Čáslav, Heřmanův Městec, Přelouč. Uzavřete s námi nájemní smlouvu, o Vaše pozemky bude řádně postaráno a nájemné Vám budeme platit dle dohody.

Společnost LIPONOVA, a.s. má zájem o nákup Vašich pozemků. V takovém případě zařídíme všechny potřebné dokumenty včetně podání dokumentů na Katastrální úřad.

Naše společnost nabízí pomoc v případě, že máte nejasnosti ve Vašich pozemcích, například nevíte kdo na Vašich pozemcích hospodaří, nájemce Vám neplatí nájem nebo daň, či máte jiné problémy. V takových případech nás prosím kontaktujte, vše za Vás vyřídíme a rádi si od Vás pozemky pronajmeme, nebo odkoupíme.

Pronajímatelé si mohou nájemné vybírat buď v naturáliích - pšenice, ječmen, nebo v hotovosti.

Pro pronajímatelé pozemků umožňujeme objednání brambor.

DIGITALIZACE - na některých pozemcích již proběhla, jinde bude probíhat. Pro majitelé pozemku to zmanemá, že si budou muset podávat daňové přiznání sami a platit daň i v případě, že pole pronajímají. Naše společnost na toto pamatuje a daň vlastníkům hradí navýšením ceny v nájemní smlouvě.

Pro Více informací kontaktujte

Jana Stárková

správa pozemků

Ing. Václav Stárek

člen představenstva

 Prodej masa

Z provozních důvodů je dočasně pozastaven prodej hovězího masa.

Omlouváme se našim zákazníkům a děkujeme za pochopení.

Pronájem pozemků

Vlastníte pozemky v okolí obce Lipoltice, Choltice, Čáslav, Heřmanův Městec, Přelouč. Uzavřete s námi nájemní smlouvu a o Vaše pozemky bude řádně postaráno a nájemné Vám budeme platit dle dohody.

Pronájmy

Rychlý kontakt

LIPONOVA, a.s.

Lipoltice 104

533 64 LIPOLTICE

 

Tel.: +420 466 977 103

E-mail: liponova@liponova.cz